להצעת מחיר על רכב תפעולי השאירו פרטים או התקשרו:
  077-230-5100

  בשליחת טופס זה הנך מאשר/ת את תנאי השימוש ואת מדיניות הפרטיות באתר.

  קלאב קאר ימאהה למכירה

  ימאהה הינה יצרנית ותיקה וידועה של רכבים תפעוליים וכלי רכב נוספים. רכבי התפעול של ימאהה ידועים באיכות שלהם ומשום כך הם מבוקשים מאוד בישראל.

  ישנם שני דגמים מרכזיים הנמכרים בארץ, דגם ה- Drive 2 שהוא הדגם "הנמוך" של החברה, משמע שזהו דגם סטנדרטי שאינו מוגבה, זהו גם הדגם הפופולרי ביותר של ימאהה בישראל.

  ויש את הדגם הגבוה שנקרא BIG FOOT. הביג פוט זהו דגם גדול ועוצמתי, המציע נסיעה נוחה ובטוחה על כל סוגי השטח.

  מחיר של רכב תפעולי ימאהה

  כל המחירים שאני מציג כאן הם המחירים שמצאתי בעת ביצוע המחקר. המחירים יכולים וצפויים להשתנות עם הזמן אז קחו זאת בחשבון כאשר אתם עושים את הבדיקות שלכם. המחירים כוללים מע"מ.

  דגם מחיר
  PTV חשמלי 38,985 ש"ח
  PTV בנזין 39,985 ש"ח
  UMX חשמלי 54,000 ש"ח
  UMX בנזין 49,000 ש"ח

  מחיר תוספות לימאהה

  תוספת מחיר
  ספסל אחורי ללא עלות
  גג ארוך 1,000 ש"ח
  כיסוי חורף 1,000 ש"ח

  ימאהה חשמלי או ימאהה בנזין

  חברת YAMAHA מציעה גם רכבים תפעוליים מונעים על ידי חשמל וגם כאלו אשר מונעים על ידי בנזין. הבחירה תלויה באופן השימוש אליו את מייעדים את הרכב התפעולי.

  לדוגמא, אם אתם מחפשים כלי רכב שיהיה שקט, לא מזהם, ולא רועש – כמובן שכדאי לכם לבחור בכלי חשמלי. אבל אם הכלי מיועד לעבודה המצריכה כוח וזמינות, אז עדיף לבחור ברכב תפעולי ימאהה בנזין.

  רכבי עבודה של ימאהה

  מוצר הדגל של ימאהה בקטגוריה של רכב תפעולי לעבודה הוא ה- UMX. זהו רכב תפעולי נהדר לצרכי עבודה והוא מגיע בגרסת בנזין או חשמלי.

  חברת ימאהה רכב תפעולי גם מספקת מגוון רחב של רכבים תפעוליים נוספים לצרכי עבודה. כמו למשל דגם ה- LIMO SE שהוא דגם בנזין מוגבה אשר ניתן להסיע בו בין 4 ל- 6 נוסעים. אם אתם צריכים להסיע כמות גדולה יותר של אנשים, יש גם רכב להובלת נוסעים אשר ניתן להכניס בו עד 8 נוסעים.

  כמו כן ישנן דגמים המספקים ארגז משא ארוך, כמו לדוגמא סדרת רכבי YDR אשר ניתן להוסיף לדגמי הסדרה ארגז אחורי בגודל של 1.80 מטר.

  רכב תפעולי ימאהה יד 2

  אפשר כמובן למצוא המון רכבים תפעוליים יד 2 של ימאהה בארץ. זו אחת החברות הפופולריות ביותר בתחום ואי לכך ישנם הרבה רכבים כאלו ברחבי הארץ. ניתן למצוא ימאהה יד שניה דרך אנשים פרטיים שמעוניינים למכור את הכלי שלהם. אבל זו דרך פחות בטוחה ומרווח הטעויות הוא גדול יותר.

  אני ממליץ לרכוש רכב תפעולי ימאהה יד 2 דרך חברה המתמחה ברכבים תפעוליים. מה שקורה הוא שחברה שכזו עושה טרייד אין על הרכבים התפעוליים שלה. כך שלקוח שרוכש רכב תפעולי חדש, נותן את הימאהה המשומש שלו בתמורה להנחה על הכלי החדש.

  לאחר מכן חברת הרכבים התפעוליים בודקת לעומק את רכב בעזרת מכונאי מומחה, מתקנת את כל הליקויים, מחליפה חלקים עם בלאי ומספקת לכם רכב תפעולי יד 2 במצב כמו חדש. בנוסף החברה נותנת לכם שירות של תיקונים, החלפות מצברים, צמיגים וכדומה. כך שתמיד יש לכם למי לפנות במקרה של בעיה.

   להצעת מחיר על רכב תפעולי השאירו פרטים או התקשרו:
   077-230-5100

   בשליחת טופס זה הנך מאשר/ת את תנאי השימוש ואת מדיניות הפרטיות באתר.

   תמונות של רכב תפעולי ימאהה

   רכב תפעולי ימאהה מה עדיף רכב תפעולי בנזין או חשמלי

   יקיר מלול

   כותב המאמר: יקיר מלול

   כקיבוצניק יש מסביבי המון רכבים תפעוליים מכל הסוגים וכל הגדלים, באתר אני עובר על מגוון דגמים רחב מאוד של כלים. כל זאת כדי שיהיה לכם מקור מידע מרכזי שיעזור לכם לבחור את הרכב התפעולי המתאים לכם. למידע נוסף היכנסו לעמוד האודות שלנו.