ימאהה הינה יצרנית ותיקה וידועה של רכבים תפעוליים וכלי רכב נוספים. רכבי התפעול של ימאהה ידועים באיכות שלהם ומשום כך הם מבוקשים מאוד בישראל.

ישנם שני דגמים מרכזיים הנמכרים בארץ, דגם ה- Drive 2 שהוא הדגם "הנמוך" של החברה, משמע שזהו דגם סטנדרטי שאינו מוגבה, זהו גם הדגם הפופולרי ביותר של ימאהה בישראל.

ויש את הדגם הגבוה שנקרא BIG FOOT. הביג פוט זהו דגם גדול ועוצמתי, המציע נסיעה נוחה ובטוחה על כל סוגי השטח.
ימאהה חשמלי או ימאהה בנזין
חברת YAMAHA מציעה גם רכבים תפעוליים מונעים על ידי חשמל וגם כאלו אשר מונעים על ידי בנזין. הבחירה תלויה באופן השימוש אליו את מייעדים את הרכב התפעולי.

לדוגמא, אם אתם מחפשים כלי רכב שיהיה שקט, לא מזהם, ולא רועש – כמובן שכדאי לכם לבחור בכלי חשמלי. אבל אם הכלי מיועד לעבודה המצריכה כוח וזמינות, אז עדיף לבחור ברכב תפעולי מונע על בנזין.
רכבי עבודה של ימאהה
חברת ימאהה גם מספקת מגוון רחב של רכבים תפעוליים לצרכי עבודה. כמו למשל דגם ה- LIMO SE שהוא דגם בנזין מוגבה אשר ניתן להסיע בו בין 4 ל- 6 נוסעים. אם אתם צריכים להסיע כמות גדולה יותר של אנשים, יש גם רכב להובלת נוסעים אשר ניתן להכניס בו עד 8 נוסעים.

כמו כן ישנן דגמים המספקים ארגז משא ארוך, כמו לדוגמא סדרת רכבי YDR אשר ניתן להוסיף לדגמי הסדרה ארגז אחורי בגודל של 1.80 מטר.

אלמוג קינן

כותב המאמר: אלמוג קינן

כקיבוצניק יש מסביבי המון רכבים תפעוליים מכל הסוגים וכל הגדלים, באתר אני עובר על מגוון דגמים רחב מאוד של כלים. כל זאת כדי שיהיה לכם מקור מידע מרכזי שיעזור לכם לבחור את הרכב התפעולי המתאים לכם. למידע נוסף היכנסו לעמוד האודות שלנו.