להצעת מחיר על רכב תפעולי השאירו פרטים או התקשרו:
  077-230-5100

  בשליחת טופס זה הנך מאשר/ת את תנאי השימוש ואת מדיניות הפרטיות באתר.

  קלאב קאר מרשל למכירה

  מרשל הינה יצרנית רכבי גולף תפעוליים ותיקה ואמינה. היא מציעה מגוון דגמים במחירים אטרקטיביים. הרכבים התפעוליים של חברת Marshell מציעים חווית נהיגה מושלמת לטיולים בשטח, לצורכי עבודה ולהסעות של עובדים ולקוחות.

  כל רכב תפעולי מבית מרשל מציע מנוע חזק ועוצמתי עם בקר המבטיח ביצועי נסיעה מצויינים. הרכבים מגיעים לטווח נסיעה מרשים כדי שתוכלו לעבוד ולהשתמש ברכב ללא צורך בהפסקות מיותרת אשר יעכבו אתכם.

  מחיר של רכב תפעולי מרשל

  הרכבים של מרשל פופולריים מאוד בישראל גם בזכות המחיר האטרקטיבי שלהם. החברה מצליחה להציע רכבים במחיר משתלם במיוחד ולשמור במקביל על האמינות והאיכות של הרכבים.

  כל המחירים שאני מציג כאן הם המחירים שמצאתי בעת ביצוע המחקר. המחירים יכולים וצפויים להשתנות עם הזמן אז קחו זאת בחשבון כאשר אתם עושים את הבדיקות שלכם. המחירים כוללים מע"מ.

  דגם מחיר
  מרשל נמוך: DG-C2 28,000 ש"ח
  מרשל גבוה: DH-C2 34,000 ש"ח
  מרשל נמוך 4 מקומות: DG-C4 34,000 ש"ח
  מרשל גבוה 4 מקומות: DH-C4 38,000 ש"ח

  המחירים של דגמי ה- C4 עם ה- 4 מקומות ישיבה יקרים באופן משמעותי בהשוואה לדגמים הסטנדרטיים. זאת משום שמדובר על דגמים עם מרכב ארוך במיוחד. אופציה פופולרית היא להוסיף ספסל אחורי מתקפל לדגמים הסטנדרטיים ובכך להשיג 4 מקומות ישיבה במחיר נמוך יותר ועם כלי קצר ונוח יותר לנסיעה.

  מחיר תוספות למרשל

  תוספת מחיר
  ספסל אחורי ללא עלות
  גג ארוך 1,000 ש"ח
  כיסוי חורף 1,000 ש"ח

  הדגמים הנפוצים של מרשל

  כאשר מדברים על רכב תפעולי של מרשל, לרוב מדברים על שני דגמים מרכזיים – הדגם הנמוך והדגם הגבוה (מוגבה). הדגם הנמוך נקרא: DG. דגם זה מתאים לנסיעה בשטח סלול, והוא נוח למדי להסעות של אנשים והתניידות ממקום למקום כאשר מדובר באזור כמו מושב או קיבוץ. הוא מגיע בגרסה של 2 מקומות וגם גרסה של 4 מקומות ישיבה.

  הדגם הגבוה של מרשל נקרא- DH והוא פופולרי למדי בישראל. המרשל DH הוא כלי עבודה מצוין בזכות היכולת שלו לנסוע בכל תוואי השטח. זאת משום שהדגם משלב מרכב מקורי גבוה וגלגלי שטח איכותיים.

  דגמי עבודה של מרשל

  ניתן למצוא מגוון דגמים של רכבי מרשל המתאימים לצרכי עבודה ספציפיים. למשל דגם ה- DH FLAT-BED הוא דגם בעל ארגז אחורי גדול במיוחד והוא מצוין לעבודה כאשר דרוש מהרכב לסחוב ציוד.

  כמו כן ישנם דגמים המתאימים להסעות של עובדים ולקוחות באזורים תפעוליים מיועדים. כמו למשל דגם מרשל עם 6 מקומות ישיבה.

  רכב תפעולי מרשל יד 2

  כמובן שניתן גם למצוא את רכבי מרשל בשוק הרכבים התפעוליים המשומשים. מרשל יד שניה הוא כלי נפוץ מאוד משום שהמון אנשים רוכשים את הכלים האלו במהלך השנים האחרונות. דגמי ה- DH בין אם זה 2 מקומות או 4 מקומות הם דגמי היד 2 הנפוצים ביותר של מרשל, וניתן גם למצוא את הדגמים האחרים כאשר מחפשים טוב.

  אני ממליץ לרכוש מרשל יד 2 דרך חברה המתמחה ברכבים תפעוליים. חברה שכזו בדרך כלל עושה טרייד אין על הרכבים החדשים שלה. כך נוצר מצב שרכבי המרשל יד שניה מגיעים לחברה, עוברי מייקאובר, שיפוצים, חיזוקים וחידושים. ואז אתם מקבלים כלי במצב כמו חדש.

   להצעת מחיר על רכב תפעולי השאירו פרטים או התקשרו:
   077-230-5100

   בשליחת טופס זה הנך מאשר/ת את תנאי השימוש ואת מדיניות הפרטיות באתר.

   תמונות של רכב תפעולי מרשל רכב תפעולי מרשל

   יקיר מלול

   כותב המאמר: יקיר מלול

   כקיבוצניק יש מסביבי המון רכבים תפעוליים מכל הסוגים וכל הגדלים, באתר אני עובר על מגוון דגמים רחב מאוד של כלים. כל זאת כדי שיהיה לכם מקור מידע מרכזי שיעזור לכם לבחור את הרכב התפעולי המתאים לכם. למידע נוסף היכנסו לעמוד האודות שלנו.