דף הבית » רכב תפעולי » רכב תפעולי מרשל – Marshell

רכב תפעולי מרשל – Marshell

רכב תפעולי מרשל


  לקבלת הצעת מחיר והכוונה: השאירו פרטים ונחזור אליכם עם כל המידע  בשליחת טופס זה הנך מאשר/ת את תנאי השימוש באתר.

  תוכן עניינים

  מרשל הינה יצרנית רכבי גולף תפעוליים ותיקה ואמינה. היא מציעה מגוון דגמים במחירים אטרקטיביים. הרכבים התפעוליים של חברת Marshell מציעים חווית נהיגה מושלמת לטיולים בשטח, לצורכי עבודה ולהסעות של עובדים ולקוחות.

  כל רכב תפעולי מבית מרשל מציע מנוע חזק ועוצמתי עם בקר המבטיח ביצועי נסיעה מצויינים. הרכבים מגיעים לטווח נסיעה מרשים כדי שתוכלו לעבוד ולהשתמש ברכב ללא צורך בהפסקות מיותרת אשר יעכבו אתכם.

  הרכבים של מרשל פופולריים מאוד בישראל גם בגלל המחיר האטרקטיבי שלהם. החברה מצליחה להציע רכבים במחיר משתלם במיוחד ולשמור במקביל על האמינות והאיכות של הרכבים.

  מרשל מציעה אך ורק רכבים תפעוליים חשמליים. במידה ואתם מחפשים רכב תפעולי הנוסע על בנזין, אנו ממליצים לבדוק את הרכבים של חברת איזי גו.

  הדגם הנמוך של מרשל

  כאשר מדברים על רכב תפעולי של מרשל, לרוב מדברים על שני דגמים מרכזיים – הדגם הנמוך והדגם הגבוה (מוגבה). הדגם הנמוך נקרא: DG. דגם זה מתאים לנסיעה בשטח סלול, והוא נוח למדי להסעות של אנשים והתניידות ממקום למקום כאשר מדובר באזור כמו מושב או קיבוץ. הוא מגיע בגרסה של 2 מקומות וגם גרסה של 4 מקומות ישיבה.

  מרשל DG-C2 עם 2 מקומות

  הדגם הנמוך של מרשל מגיע בגרסה עם שני מקומות ישיבה. אפשר להתאים את הדגם הזה לפי הצורך, ניתן להוסיף ארגז גדול המתאים להעמסת ציוד וכמו כן ניתן גם להוסיף ספסל אחורי כדי שהרכב יוכל להסיע גם 4 אנשים. 

  הדגם משלב חוזקה עם נוחות, משמע הוא בעל מנוע חזק במיוחד המגיע עם בקר גדול אשר מאפשרים לרכב לעמוד בעומסים גבוהים. כמו כן הדגם הזה נחשב לבטיחותי במיוחד.

  מרשל DG-C4 עם 4 מקומות

  ה- DG-C4 הוא דגם חשמלי אופטימלי להסעה של נוסעים בצורה נוחה ובטוחה. הדגם בעל 4 מושבים וניתן גם לבצע לרכב התאמות לפי צורך. כמו לדוגמא להוסיף ארגז אחורי גדול שיאפשר להעמיס ציוד בצורה נוחה. כמו כן ניתן להוסיף ספסל נוסף כך שהרכב יוכל להסיע 6 נוסעים במקביל.

  דגם זה נחשב לחזק ביותר בקטגוריה שלו, משום שהוא בעל מנוע 48V עוצמתי המגיע עם בקר אלקטרוני איכותי. לרוב משתמשים בדגם זה לצורך עבודה בשטחים חקלאיים, במפעלים, אזורים תפעוליים, קיבוצים, מושבים וכדומה.

  כמו כן המחיר של ה- מרשל DG-C4 משתלם במיוחד. כאשר מסתכלים על יחס העלות אל מול התועלת, דגם זה מספק מחיר אטרקטיבי מאוד.

  הדגם הגבוה של מרשל

  הדגם הגבוה של מרשל נקרא- DH והוא פופולרי למדי בישראל. המרשל DH הוא כלי עבודה מצוין בזכות היכולת שלו לנסוע בכל תוואי השטח. זאת משום שהדגם משלב מרכב מקורי גבוה וגלגלי שטח איכותיים.

  מרשל DH-C2 עם 2 מקומות

  גרסת ה- 2 מקומות של המרשל DH מגיעה עם שני מושבים מרווחים וארגז אחורי גדול. כלי זה הוא היחיד שמגיע עם המרכב המקורי. זהו רכב תפעולי עם מרווח גחון גבוה, ובעל גלגלים גדולים המאפשרים יכולת לנסוע בכל סוגי השטח.

  זהו כלי המתאים לעבודה במשקים, נסיעה במושבים וקיבוצים, והסעות במפעלים ואזורים תפעוליים עם קרקע מאתגרת יותר.

  ה- DH-C2 הוא רכב תפעולי חזק במיוחד בעל מנוע 48V חזק במיוחד, עם בקר אלקטרוני. כל זה מאפשר לרכב לסחוב עגלות בקלות, לעבור ולעלות עליות תלולות ועוד.

  מרשל DH-C4 עם 4 מקומות

  גרסת ה- 4 מקומות של מרשל נחשבת לחזקה במיוחד. זהו כלי רכב בעל מנוע 48 וולט חזק עם בקר אלקטרוני 400 אמפר. בזכות הכוח הרב והמבנה הגבוה של רכב תפעולי זה, ניתן להסיע מספר נוסעים בשטח לא סלול ובדרכים מאתגרות.

  כמו כן ניתן להוסיף שני מושבים אחוריים כך שיהיה אפשר להסיע עד 6 נוסעים. כמו כן ניתן לקפל מושבים אלה למשטח משא גדול. כמו בכל הדגמים של מרשל גם דגם ה- DH-C4 הוא משתלם במיוחד, ומקבלים בו תמורה מלאה למחיר.

  דגמי עבודה של מרשל

  ניתן למצוא מגוון דגמים של רכבי מרשל המתאימים לצרכי עבודה ספציפיים. למשל דגם ה- DH FLAT-BED הוא דגם בעל ארגז אחורי גדול במיוחד והוא מצוין לעבודה כאשר דרוש מהרכב לסחוב ציוד. 

  כמו כן ישנם דגמים המתאימים להסעות של עובדים ולקוחות באזורים תפעוליים מיועדים. כמו למשל דגם מרשל עם 6 מקומות ישיבה.

  מאפיינים טכניים של רכבי מרשל

  כל דגמי מרשל מגיעים מצוידים עם האביזרים:

  • מנוע חזק: מנוע 48 וולט
  • בקר אלקטרוני: בקר 400 אמפר
  • שלדה: שלדת אלומיניום חזקה ויציבה
  • בולמי זעזועים: בולמי זעזועים וקפיצי עלים
  • תאורה: תאורת לד חזקה הכוללת איתות, מראות וצופר
  • צמיגים: צמיגי שטח איכותיים ועמידים, גודל הצמיגים משתנה בהתאם לדגם
  • מד מצברים דיגיטלי
  • ממיר מתח
  • מטען חשמלי: מטען אוטומטי קבוע ברכב
  אלמוג קינן

  כותב המאמר: אלמוג קינן

  מאמר זה וכל התוכן באתר גולף מוטורס נכתב על ידי אלמוג קינן ואנשי מקצוע מנוסים בתחום הרכבים התפעוליים. כדי שיהיה לכם את כל המידע שאתם מחפשים, וכמובן כדי שתמצאו רכב תפעולי שישרת אתכם לשנים רבות.


   לקבלת הצעת מחיר והכוונה: השאירו פרטים ונחזור אליכם עם כל המידע   בשליחת טופס זה הנך מאשר/ת את תנאי השימוש באתר.


    לקבלת הצעת מחיר והכוונה: השאירו פרטים ונחזור אליכם עם כל המידע    בשליחת טופס זה הנך מאשר/ת את תנאי השימוש באתר.


     לקבלת הצעת מחיר והכוונה: השאירו פרטים ונחזור אליכם עם כל המידע     בשליחת טופס זה הנך מאשר/ת את תנאי השימוש באתר.