דף הבית / מרשל

מרשל הינה יצרנית רכבי גולף תפעוליים ותיקה ואמינה. היא מציעה מגוון דגמים במחירים אטרקטיביים. הרכבים התפעוליים של חברת Marshell מציעים חווית נהיגה מושלמת לטיולים בשטח, לצורכי עבודה ולהסעות של עובדים ולקוחות.

כל רכב תפעולי מבית מרשל מציע מנוע חזק ועוצמתי עם בקר המבטיח ביצועי נסיעה מצויינים. הרכבים מגיעים לטווח נסיעה מרשים כדי שתוכלו לעבוד ולהשתמש ברכב ללא צורך בהפסקות מיותרת אשר יעכבו אתכם.

הרכבים של מרשל פופולריים מאוד בישראל גם בגלל המחיר האטרקטיבי שלהם. החברה מצליחה להציע רכבים במחיר משתלם במיוחד ולשמור במקביל על האמינות והאיכות של הרכבים.

מרשל מציעה אך ורק רכבים תפעוליים חשמליים. במידה ואתם מחפשים רכב תפעולי הנוסע על בנזין, אני ממליץ להיכנס לקטגורית רכב תפעולי בנזין.

הדגמים הנפוצים של מרשל

כאשר מדברים על רכב תפעולי של מרשל, לרוב מדברים על שני דגמים מרכזיים – הדגם הנמוך והדגם הגבוה (מוגבה). הדגם הנמוך נקרא: DG. דגם זה מתאים לנסיעה בשטח סלול, והוא נוח למדי להסעות של אנשים והתניידות ממקום למקום כאשר מדובר באזור כמו מושב או קיבוץ. הוא מגיע בגרסה של 2 מקומות וגם גרסה של 4 מקומות ישיבה.

הדגם הגבוה של מרשל נקרא- DH והוא פופולרי למדי בישראל. המרשל DH הוא כלי עבודה מצוין בזכות היכולת שלו לנסוע בכל תוואי השטח. זאת משום שהדגם משלב מרכב מקורי גבוה וגלגלי שטח איכותיים.

דגמי עבודה של מרשל

ניתן למצוא מגוון דגמים של רכבי מרשל המתאימים לצרכי עבודה ספציפיים. למשל דגם ה- DH FLAT-BED הוא דגם בעל ארגז אחורי גדול במיוחד והוא מצוין לעבודה כאשר דרוש מהרכב לסחוב ציוד.

כמו כן ישנם דגמים המתאימים להסעות של עובדים ולקוחות באזורים תפעוליים מיועדים. כמו למשל דגם מרשל עם 6 מקומות ישיבה.

אלמוג קינן

כותב המאמר: אלמוג קינן

כקיבוצניק יש מסביבי המון רכבים תפעוליים מכל הסוגים וכל הגדלים, באתר אני עובר על מגוון דגמים רחב מאוד של כלים. כל זאת כדי שיהיה לכם מקור מידע מרכזי שיעזור לכם לבחור את הרכב התפעולי המתאים לכם. למידע נוסף היכנסו לעמוד האודות שלנו.