טרקטור משא חשמלי

  להצעת מחיר על רכב תפעולי השאירו פרטים או התקשרו:
  053-644-0000


  בשליחת טופס זה הנך מאשר/ת את תנאי השימוש ואת מדיניות הפרטיות באתר.

  טרקטור משא חשמלי הינו כלי רכב תפעולי המיועד עבור ביצוע עבודות נשיאה והובלה בתחומים שונים. טרקטור משא חשמלי מציע אותה תפוקה במינימום עלות תוך חיסכון משמעותי בצריכת דלק. כלי זה מזכיר יותר קלאב קאר בממדיו הזעירים ואולי עשוי לתעתע בכם מבחינת כושר הנשיאה שלו, אך טרקטור משא חשמלי מסוגל לשאת בעומסים כבדים במיוחד למרות גודלו הפיזי הזעיר באופן יחסי.

  יתרונות של טרקטור משא חשמלי

  חיסכון בדלק

  רכבי תפעוליים וטרקטורי משא מבוססי בנזין נדרשים לצריכת דלק גבוהה מכיוון שנושאים בעומסים גבוהים ומאותגרים בתנאי שטח קשים. טרקטור משא או בשמו הנוסף: מיול חשמלי, הינו רכב תפעולי חשמלי החוסך בצריכת הדלק ובאמצעות טעינה חשמלית מסוגל לנסוע קילומטרים רבים גם בתנאי שטח מורכבים.

  על פי סטטיסטיקות, עלויות הפעלה ותחזוקה של רכב תפעולי חשמלי הינן 1/10 ביחס לעליות דומות עבור רכב מבוסס על דלק בנזין או דיזל. עלות אגרת רישוי שנתית לרכב זה הינה פחות מ-50 שקלים.

  קומפקטיות

  טרקטור משא חשמלי הינו חלופה לרכבי משא גדולים ומגושמים. בממדיו הזעירים מאפשרים לו לעבור גם בשבילים צרים ובכניסות הדורשות תמרון בלי לפגוע ביכולות הנשיאה שלו.

  כוח רב

  כשמדברים על רכב תפעולי לצרכי עבודה הדגש הוא על קשיחות יוצאת דופן, יכולת עבירות והתמודדות מעוררת הערצה גם בתנאי שטח קשים במיוחד. רכב תפעולי לצרכי עבודה משמש גם עבור הסעת משאות כבדים במיוחד.

  מהי המהירות המרבית של טרקטור משא על פי חוק? 

  על פי חוק המהירות המרבית לנסיעה בטרקטור משא הן בשטח עירוני והן בשטח בין עירוני או בשטחים פתוחים הינו 40 קילומטר לשעה. 

  כך תבחרו את טרקטור המשא האופטימלי

  טרקטור משא חשמלי או מבוסס בנזין? רכב גבוה ויקר יותר לעומת חלופה בעלות נמוכה? כשאתם באים לרכוש טרקטור משא התהיות עשויות לבלבל בהחלט. בזמן זה רצוי לבחור בחברת רכבי עבודה אמינה המציעה שירותי ייעוץ ומאפשרת קבלת החלטה מושכלת לפי צרכי המשתמשים ונתוני העבודה. בשקלול ההחלטה יש להתייחס גם לאופני התשלום ולנוחות פריסת התשלומים לרבות אפשרויות מימון חוץ בנקאיות וטרייד אין.

  טרקטור משא חשמלי – כל האפשרויות

  דגמי טרקטורי המשא החשמליים המוצעים בשוק מאפשרים מספר שימושים באמצעות תצורות ארגז אחורי שונות:

  • ארגז סגור – טרקטור משא חשמלי עם ארגז סגור הינו אופציה אולטימטיבית עבור הובלת מזון כאשר ניתן להתקין מערכת קירור ניידת עבור מוצרים הדורשים קירור. הארגז עשוי מאלומיניום ומגיע עם מנעול בילד אין לשמירה הרמטית על מוצרי התובלה.
  • ארגז פתוח – אפשרות הארגז הפתוח הינה האפשרות היותר קלאסית עבור בעלי מקצוע מתחומים שונים כגון: גננים, קבלנים, שיפוצניקים, זגגים וכו'.
  • טרקטור משא בעל שלדה בלבד – אופציה זו נותנת אפשרות לבנייה של ארגז ייעודי לפי צרכי הלקוח באופן מדויק.

  כיצד מטעינים טרקטור משא חשמלי?

  טרקטור משא חשמלי מבוסס על 100% אספקת אנרגיה חשמלית נטען על ידי שקע ביתי רגיל של 220 וואט.

  רכב תפעולי שעושה את העבודה

  אין ספק כי כדי לספק טרקטור משא עמיד, בעל יכולת עבירות גבוהה, ידידותי למשתמש ולסביבה וחזק במיוחד דרושות יכולות טכנולוגיות, בטיחות ועוצמה גבוהות במיוחד. בחיפוש אחר טרקטור משא ייעודי יש להשקיע מאמץ בהתאמה מושלמת ולברר אחר עסקה משתלמת שתוביל אתכם לעבודת הובלה איכותית ונוחה במיוחד בכל תחום.

  יקיר מלול

  כותב המאמר: יקיר מלול

  כקיבוצניק יש מסביבי המון רכבים תפעוליים מכל הסוגים וכל הגדלים, באתר אני עובר על מגוון דגמים רחב מאוד של כלים. כל זאת כדי שיהיה לכם מקור מידע מרכזי שיעזור לכם לבחור את הרכב התפעולי המתאים לכם. למידע נוסף היכנסו לעמוד האודות שלנו.

  יצרנים פופולריים של רכב תפעולי