להצעת מחיר על רכב תפעולי השאירו פרטים או התקשרו:
  053-644-0000


  בשליחת טופס זה הנך מאשר/ת את תנאי השימוש ואת מדיניות הפרטיות באתר.

  מחיר של רכב תפעולי יד 2

  טווח המחירים של רכבים תפעוליים יד 2 משתנה בצורה רחבה בהתאם לדגם הרכב ומצבו. לדוגמא: ניתן למצוא קלאב קאר יד שניה בן שנה במצב כמו חדש במחיר של 25,000 ש"ח, וכמו כן אפשר למצוא גם את אותו הדגם אבל בן 5 שנים או יותר במחיר של 7,000 ש"ח. הכל בהתאם למצב הרכב המשומש.

  אני ממליץ לרכוש קלאב קאר יד שנייה מחברה המתמחה בתיקון ומכירה של רכבים תפעוליים. כך תוכלו להיות בטוחים שהרכב שאתם קונים עבר את הבדיקות המתאימיות, עבר תיקונים במידת הצורך, הוחלפו לו כל החלקים עם בלאי גבוה וכדומה.

  בנוסף, באופן זה תקבלו גם שירות לאחר הרכישה, כך שבכל מקרה של בעיה או תקלה, יהיה לכם למי לפנות.

  קלאב קאר יד 2 למכירה

  המון אנשים מחפשים לרכוש רכב תפעולי חשמלי יד 2 ולא במקרה. לרוב רכבים תפעוליים מחזיקים שנים רבות ועל ידי תחזוקה נכונה ניתן להחזיר אותם למצב כמעט כמו חדש. בנוסף המחיר של רכב גולף יד שנייה הוא נמוך בהרבה מרכב חדש ולכן זו בחירה אטרקטיבית ביותר.

  כאשר בוחרים רכב תפעולי משומש חשוב לעשות בדיקה מקיפה של היסטורית הרכב, כדי לוודא שהוא אכן יכול לשמש אתכם במשך שנים רבות. כמו כן ישנם רכבים תפעוליים יד 2 ממגוון יצרנים רחב כמו: קלאב קאר, ימאהה, מרשל, איזיגו, אי קאר, אקס קאר ועוד. לכן חשוב לבצע בדיקה מקיפה כדי לבחור את הרכב גולף יד 2 האופטימלי בשבילכם.

  רוב הסיכויים שאתם תוהים על מה בדיוק לשים דגש בעת רכישת קלאב קאר. רוב האנשים היו אומרים שחשוב לקחת בחשבון את הגיל והיצרן של הרכב התפעולי, כמו גם כמה תחזוקה הוא קיבל בעבר. אבל יש גם גורמים אחרים שכדאי לזכור כמו לדוגמא, האם הרכב התפעולי חשמלי או מופעל על ידי בנזין.

  במקרים מסוימים, עדיף ללכת עם רכב תפעולי חדש ולא לבחור לקנות גרסה ישנה יותר ומשומשת. אם אתה מחפש תכונות ספציפיות שאינן זמינות ברכב תפעולי חשמלי יד שניה, ייתכן שתרצה לבחור באפשרות זו במקום זאת. עם רכבים תפעוליים יד שנייה, תוכל לבחור רק את הדגם והצבע, מבלי שיהיו לך אפשרויות אחרות זמינות.

  דבר אחד שיכול לעזור לשפר את אופן הפעולה של הרכב התפעולי שלך הוא על ידי בחירת אחד עם מטען סוללות משולב. זה יבטיח שהסוללה שלך לא תיגמר בזמן שאתה בנסיעה או בעבודה אחרת עם הרכב. ניתן לרכוש מטענים אלה בנפרד, וזה טוב אם כבר יש לכם סוללה ברכב התפעולי ורוצים להעביר אותה למטען החדש שלכם.

  אם אתה קונה רכבים תפעוליים יד שנייה וודא שאתה יודע כמה זמן הם היו בשימוש ואיזה בלאי הם אולי קיבלו בזמן השימוש. לדוגמה, אם הרכב התפעולי שימש לשליחויות או להסעה של אנשים ממקום למקום, אז אתה יכול לצפות לכמה שקעים ובלאי של המושבים. הקפד לבדוק כל רכב תפעולי לפני רכישתו כך שלא תקבל החלטות נמהרות.

   להצעת מחיר על רכב תפעולי השאירו פרטים או התקשרו:
   077-804-0600

   בשליחת טופס זה הנך מאשר/ת את תנאי השימוש ואת מדיניות הפרטיות באתר.

   בן כמה הרכב התפעולי יד שנייה

   דבר אחד חשוב שיש לקחת בחשבון כשמסתכלים על רכבים תפעוליים יד 2 הוא גיל הרכב עצמו. קביעת המידע הזה יכולה להיות קלה מאוד או שזה עשוי לקחת זמן מה, תלוי ממי אתה קונה אותו.

   עם דגם חדש שיוצא מדי שנה, אין הרבה יצרנים שמייצרים רכבים תפעוליים במשך יותר משנתיים לפני הפסקתם. אם אתה קונה רכב גולף תפעולי משומש, אז שנת הייצור שלו זה משהו שהיית רוצה לדעת לפני הרכישה.

   אם על הרכב התפעולי יש מספרים שיכולים להצביע על גילו, כמו מספרי סידורי או מספרי דגמים, אז שים לב אליהם כדי שתוכל לקבל מידע מדויק יותר מאוחר יותר. לדוגמה, אם הרכב התפעולי הוא מדגם 2018 אז כדאי יהיה לבדוק האם היצרן המסוים ייצר רכבים תפעוליים גם ב- 2019 וב- 2020.

   ישנם גם שירותים שיכולים לעזור לך לזהות בן כמה הרכב גולף שלך באמת על ידי שימוש במספרים אלה, כגון מידע זה על מספרים סידוריים. אחת הדרכים הנפוצות ביותר לעשות זאת היא באמצעות חיפוש בגוגל אחר המספר הסידורי שמצאת כדי לראות אם הוא מחזיר תוצאות על רכבים תפעוליים שנעשו בשנת 2018.

   באיזה מצב הרכב תפעולי חשמלי יד 2 נמצא

   כמובן, לא רק חשוב לשקול אם הרכב התפעולי החשמלי שלך יהיה חדש או ישן, אתה צריך גם לשקול כמה טוב הוא נשמר. אם אתה קונה רכב תפעולי משומש אז אתה צריך לחפש אחד שהוא במצב טוב, אחרת הוא עלול להתקלקל במהלך השימוש בו.

   דבר אחד שצריך לשים לב אליו בעת בדיקת רכבים תפעוליים חשמליים משומשים הוא האם יש חלקים שבורים. תסתכל על כל החלקים של הרכב התפעולי, כולל לוחות ורכיבים אחרים. אם אתה רואה חלקים שבורים או סדוקים, כנראה שכדאי שתחשוב פעמיים לפני שאתה רוכש אותו.

   אחד המקומות הנפוצים ביותר להתרחשות נזקים הוא בלוחות החיצוניים, שיכולים להיות חלק מהמסגרת כך שלא יהיה קל להחליף אותם. כדי לבדוק זאת, פשוט פתח את כל תאי האחסון הזמינים וחפש שקעים ועיוותים אחרים.

   אם הרכב התפעולי חשמלי, עליך לבדוק את כל החיווטים כדי לוודא שהם תקינים. אם אתה רואה חוט חשוף או שיש פיסות פלסטיק שבורות סביב החוטים, ייתכן שהרכב התפעולי לא יהיה בטוח לנסיעה, תלוי עד כמה הנזק חמור.

   האם הרכב התפעולי המשומש מגיע עם שדרוגים

   דבר נוסף שאתה כנראה רוצה לבדוק הוא האם הרכב התפעולי שודרג או לא ממצבו המקורי. זה יכול להיות שימושי בכל מיני דרכים, כמו אם כל החלקים עובדים והרכב התפעולי פועל היטב.

   לדוגמה, החלפת סוללות רכב גולף יד 2 יכולה לגרום להם להחזיק זמן רב בהרבה מהרגיל, מה שעשוי להיות חסכוני מאוד, משום שהחלפה תקופתית של סוללות עולה באזור ה- 6,000 ש"ח. בממוצע צריך להחליף סוללות לרכב תפעולי כל 3 שנים בערך, אז במידה וההחלפה בוצעה כבר בזמן האחרון, זה יתרון גדול כאשר שוקלים את רכישת הרכב המשומש. כמובן שזה יתרון נוסף עם הקלאב קאר מגיע עם עמדת טעינה לרכב חשמלי.

   במקרים אחרים, שדרוג עשוי להפוך רכב תפעולי משומש לחזק הרבה יותר מאשר רגיל. אם יש קצת כוח סוס ברכב תפעולי, זה יכול להיות שימושי ביותר אם אתה צריך לעלות על גבעות תלולות או לשאת כמות גדולה של אנשים.

   האם מדובר ברכב תפעולי חשמלי או בנזין

   ישנם שני סוגים עיקריים של רכבים תפעוליים שניתן להשתמש בהם, רכבים תפעוליים חשמליים ורכבים תפעוליים מונעים על בנזין. לכל אחד יש יתרונות וחסרונות משלו, לכן חשוב לשקול איזה סוג אתה רוצה.

   אם השיקול העיקרי שלך הוא כיצד הרכב התפעולי יפעל באזור הומה אדם, רכב תפעולי חשמלי יהיה הרבה יותר טוב לבחור ממנו. מכיוון שהם מופעלים על ידי חשמל הם אינם מייצרים פליטות מזיקות, כך שהם יהיו טובים יותר לסביבה.

   הם יכולים גם לנסוע במהירות הגבוהה ביותר שלהם מבלי לעשות הרבה רעש. רכבים תפעוליים המונעים על ידי בנזין ייצרו יותר זיהום ויעשו רעש בזמן שהם פועלים. עם זאת, אם האזור המקומי שלך אינו צפוף מדי אז סביר להניח שרכב תפעולי המונע על ידי בנזין יהיה טוב לא פחות.

   היכן ניתן לרכוש רכב גולף יד 2

   כמובן שחשוב למצוא רכב תפעולי יד 2 שמתאים לכל צרכיך ומתוחזק היטב, אך עליך גם לוודא כי הרכב התפעולי בטוח לקנייה מהבעלים הנוכחי שלו.

   אבל אם אתה רוצה לרכוש את הרכב התפעולי המשומש מהבעלים הנוכחי שלו, וודא שהוא לגיטימי ואמין לפני הרכישה. אם אפשר, נסה למצוא אנשים שמכרו את הרכבים תפעוליים שלהם בעבר או שמוכרים ברחבי הקהילה שלך. כך תוכלו לקבל מושג טוב האם כדאי לרכוש את הרכב התפעולי או לא.

   כשמדובר ברכבים תפעוליים משומשים, הכל קשור לפרספקטיבה. כל עוד אתה מוכן להשקיע קצת זמן ומאמץ אז לא אמור להיות קשה מדי למצוא רכב גולף יד 2 שמתאים בדיוק לצרכים שלך.

    להצעת מחיר על רכב תפעולי השאירו פרטים או התקשרו:
    077-804-0600

    בשליחת טופס זה הנך מאשר/ת את תנאי השימוש ואת מדיניות הפרטיות באתר.

    תמונות של רכבים תפעוליים יד 2

    טיפים לתחזוקת רכב תפעולי במהלך כל השנה שדרוגים לרכב תפעולי איך לבחור את הרכב התפעולי הטוב ביותר עבור הצרכים שלך

    יקיר מלול

    כותב המאמר: יקיר מלול

    כקיבוצניק יש מסביבי המון רכבים תפעוליים מכל הסוגים וכל הגדלים, באתר אני עובר על מגוון דגמים רחב מאוד של כלים. כל זאת כדי שיהיה לכם מקור מידע מרכזי שיעזור לכם לבחור את הרכב התפעולי המתאים לכם. למידע נוסף היכנסו לעמוד האודות שלנו.