בעזרת צוותי מחקר ופיתוח, חברת אקס קאר פיתחה כלי רכב תפעוליים מגוונים. החברה מדגישה שכדי להבטיח את האיכות הגבוה של הרכבים שלה, היא משתמשת ברכיבים מחברות אמינות וידועות. כמו למשל: מצברים מחברת Trojan האמריקאית, מנועים מחברת KDS האמריקאית, בקרים של חברת קרטיס ועוד.

זו חברה הממוקמת בסין אשר נוסדה בשנת 2006, והיא מתמחה ברכבים תפעוליים חשמליים. ניתן למצוא בישראל רכבי אקס קאר, במקומות כמו קיבוצים ומושבים, שדות תעופה, מלונות, חברות הייטק, גני חיות, ואזורים תפעוליים נוספים.

ישנם בארץ שני דגמים מרכזיים של החברה, הדגם בעל המרכב הנמוך מסדרת STANDARD אשר מגיע בגרסה של 2 מקומות כמו גם גרסת ה- 4 מקומות.

ישנו הדגם בעל המרכב הגבוה מסדרת HUNTING אשר גם אותו אפשר למצוא בגרסה של 2 מקומות כמו גם גרסת ה- 4 מקומות ישיבה.

החברה מתמחה בייצור רכבים תפעוליים ברמה הגבוה ביותר, אשר בו זמנית מוצעים במחיר אטרקטיבי יחסית. זאת הרבה בגלל עלויות הייצור הנמוכות יחסית בסין, תוך כדי שמירה על ייצור החלקים המרכזיים של הרכב דרך החברות המובילות בעולם.

אלמוג קינן

כותב המאמר: אלמוג קינן

כקיבוצניק יש מסביבי המון רכבים תפעוליים מכל הסוגים וכל הגדלים, באתר אני עובר על מגוון דגמים רחב מאוד של כלים. כל זאת כדי שיהיה לכם מקור מידע מרכזי שיעזור לכם לבחור את הרכב התפעולי המתאים לכם. למידע נוסף היכנסו לעמוד האודות שלנו.