מחירון רכבים תפעוליים: מחירים של כל הדגמים המובילים בישראל

כאשר מדובר על מחירים של רכבים תפעוליים או רכבי קלאב קאר כפי שנהוג לכנותם, כל חברה מציעה לרוב דגם של רכב תפעולי סטנדרטי ודגם רכב תפעולי מוגבה. כאשר חלק מהיצרנים גם מציעים רכבים תפעוליים אשר מתאימים במיוחד לצרכי עבודה, בין אם זה חקלאות, גינון, תעשייה, הסעות וכדומה.

מבחינת מחירים של רכב תפעולי יש את החברות אשר מציעות רכבים זולים יותר כמו: מרשל, אקס קאר וכדומה. וישנן גם חברות הפרימיום כמו: קלאב קאר, ימאהה, ואיזיגו. חברות הפרימיום לרוב הן חברות אמריקאיות (חוץ מימאהה היפנית), וכמו בכל דבר בחיים – אם רוצים איכות גבוהה יותר, צריך לשלם.

אבל אני יכול להגיד לכם מניסיון שגם הרכבים התפעוליים הזולים יותר של מרשל ואקס קאר הם רכבים תפעוליים מומלצים ובמקרים מסוימים אפילו עדיפים על רכבים של חברות הפרימיום.

בנוסף למחיר ההתחלתי של הרכבים ישנן גם תוספות שבדרך כלל מגיעות בעלויות נוספות כמו: ספסל אחורי, גג ארוך, כיסוי ועוד. על כל האפשרויות והמחירים של כל דגמי הרכבים התפעוליים שאפשר למצוא בארץ, אני עובר כאן במאמר.

כל המחירים שאני מציג כאן הם המחירים שמצאתי בעת ביצוע מחקר המחירים שלי. המחירים יכולים וצפויים להשתנות עם הזמן אז קחו זאת בחשבון כאשר אתם עושים את הבדיקות שלכם. המחירים כוללים מע"מ.

מחיר של רכב תפעולי סטנדרטי

חברהדגםמחיר
קלאב קאר – חשמליטמפו34,000 ש"ח
קלאב קאר – בנזיןטמפו35,000 ש"ח
מרשל – חשמליDG-C228,000 ש"ח
מרשל – חשמליDG-C434,000 ש"ח
ימאהה – חשמליPTV38,985 ש"ח
ימאהה – בנזיןPTV 39,985 ש"ח
איזיגוTXTכרגע לא מיובא
אקס קאר – חשמליSTANDARD33,000 ש"ח
אי קאר – חשמלידוכיפת32,500 ש"ח

  להצעת מחיר על רכב תפעולי השאירו פרטים או התקשרו:
  077-804-0600

  בשליחת טופס זה הנך מאשר/ת את תנאי השימוש ואת מדיניות הפרטיות באתר.

  מחיר של רכב תפעולי מוגבה

  חברהדגםמחיר
  מרשלDH-C234,000 ש"ח
  מרשלDH-C438,000 ש"ח
  ימאההPTV40,000 ש"ח
  איזיגוEXPRESSכרגע לא מיובא
  אקס קארHUNTING37,000 ש"ח
  אי קאראנפה38,500 ש"ח

  מחירים של תוספות לרכב תפעולי

  שימו לב שהמחירים יכולים להטעות, חלק מסוגי הרכבים התפעוליים מגיעים עם תוספות מרכזיות אשר כלולות בתוך המחיר ובחלק מהרכבים תהיו צריכים לשלם יותר כדי לקבל אלמנטים מסוימים. 

  ספסל אחורי מתקפל

  במידה ותרצו להוסיף ספסל אחורי כדי שיהיו ברכב 4 מקומות ישיבה, בחלק מהדגמים זה יצריך עלויות נוספות:

  • ברכב תפעולי ימאהה PTV הוספה של ספסל אחורי תעלה לכם: 1,500 ש"ח.
  • ברכב תפעולי מרשל המחיר של הוספת ספסל אחורי הוא: 1,500 ש"ח.
  • ברכב תפעולי טמפו של חברת קלאב קאר התקנת ספסל אחורי וגג ארוך תעלה לכם: 2,000 ש"ח. למידע נוסף היכנסו לאתר הרשמי של קלאב קאר בישראל: https://clubcars.co.il/

  כאשר ברכבים התפעוליים של אקס קאר ואי קאר הספסל האחורי כלול כבר בתוך המחיר. 

  התקנת גג ארוך

  במידה ואתם מתכננים שיהיו ברכב 4 מקומות ישיבה, אז תוספת של גג ארוך היא מהותית ביותר. משום שגם מי שיושב מאחורה רוצה שיהיה לו מחסה מהשמש ומהגשם בזמן הנסיעה. ישנם דגמים שתוספת שכזו מגיעה עם עלויות נוספות:

  • ברכב תפעולי ימאהה PTV הוספה של גג ארוך תעלה לכם: 1,000 ש"ח.
  • ברכב תפעולי מרשל המחיר של הוספת גג ארוך הוא: 500 ש"ח.

  גם כאן ברכבים התפעוליים של אקס קאר ואי קאר הגג הארוך מגיע כלול בתוך המחיר.

  כיסוי חורף

  כיסוי חורף לרכב תפעולי הוא מוצר הכרחי לצורך נסיעה בחודשי החורף הגשומים. מדובר על כיסוי אשר סוגר בצורה נוחה את כל צדדי הרכב, ובכך מונע מהגשם והרוחות הקרות להיכנס לרכב בזמן הנסיעה.

  בגזרת הכיסויים ההבדלים במחירים הם מינוריים ביותר. זאת משום שכל החברות לרוב מזמינות את הכיסויים שלהן מאותו מקום. ההבדל מתבטא בעיקר במקרה של גג סטנדרטי או ארוך ובגודל הרכב התפעולי עצמו.

  לרוב כיסוי חורף לרכב תפעולי עולה כ- 1,000 ש"ח. אבל ישנם גם מקרים שבהן המחיר של הכיסוי יכול להגיע גם עד 2,500 ש"ח. הכל בהתאם לאיכות של חומרי הגלם וגודל הכיסוי.

  צמיגי שטח

  כמו כן אפשר גם להוסיף צמיגי שטח לרכב התפעולי שרכשתם. תוספת זו הולכת נהדר בעיקר עם הכלים המוגבהים. כך ניתן לקבל מראה מרשים ביותר של רכב תפעולי, וגם כמובן לנסוע איתו בדרכים מעט מאתגרות יותר.

  אבל אל תתבלבלו, רכב תפעולי הוא לא רכב שטח קלאסי. אני ממש לא ממליץ להקשות על הכלי הזה ולהעביר אותו דברים שהוא אינו בנוי אליהם. אבל, כל עוד עושים דברים במידה ונוסעים בעדינות, לא צריכות להיות בעיות מיוחדות.

   להצעת מחיר על רכב תפעולי השאירו פרטים או התקשרו:
   077-804-0600

   בשליחת טופס זה הנך מאשר/ת את תנאי השימוש ואת מדיניות הפרטיות באתר.

   רכב תפעולי – השוואת מחירים

   כדי לעשות השוואת מחירים אמיתית ולראות איזה רכב תפעולי מומלץ לקנות, צריך להשוות בין המחירים של הרכבים התפעוליים אחרי חישוב של התוספות. כך ניתן לראות בצורה ברורה את הבדלי המחירים ועל בסיס זה לעשות את השיקולים.

   לקחתי לצורך בדיקה זו וריאציה נפוצה ביותר של רכב תפעולי – רכב בגובה סטנדרטי עם 4 מקומות וגג ארוך. 

   אז אם אתם מחפשים רכב תפעולי עם ספסל אחורי שנפתח ונסגר, ופחות חשוב לכם שהוא יהיה גבוה אלא פשוט שיהיה נוח לנסיעה. וכמובן יהיה עם גג ארוך אשר מספק מחסה מלא לכל 4 הנוסעים ברכב התפעולי אז הנה השוואת מחירים לרכב שכזה מהמחיר הנמוך לגבוה.

   חברהדגםמחיר
   מרשלDG-C232,000 ש"ח
   אי קארדוכיפת32,500 ש"ח
   אקס קארSTANDARD 33,000 ש"ח
   קלאב קארטמפו36,000 ש"ח
   ימאההPTV38,500 ש"ח

   כאן כבר אפשר לראות באופן די ברור את הבדלי המחירים בין סוגי הרכבים הזולים יותר לבין חברות הפרימיום של רכבים תפעוליים. הרכב התפעולי של מרשל הוא לא במקרה אחד הרכבים התפעוליים הפופולריים ביותר בארץ, הוא בהחלט הזול ביותר מבין כל הסוגים.

   מהצד השני אפשר לראות שחברות הפרימיום קלאב קאר וימאהה יקרות יותר מהשאר, אבל כפי שאמרתי – כאשר רוצים איכות צריך לשלם. קלאב קאר האמריקאית וימאהה היפנית הן חברות ותיקות מאוד בתחום והן מציעות כלים נהדרים ברמה הגבוה ביותר.

   מחיר של רכב תפעולי לעבודה

   זו קטגוריה של רכבים תפעוליים בסגנון של טרקטור משא, הם חזקים יותר והם מגיעים עם ארגז אחורי גדול להעמסת ציוד. אלו כלים נהדרים לעבודה, אפשר למצוא אותם בגרסת בנזין או חשמלי. המחירים כוללים מע"מ.

   חברהדגםמחיר
   קלאב קארCarryall 55050,000 ש"ח
   ימאההUMX חשמלי54,000 ש"ח
   ימאההUMX בנזין49,000 ש"ח
   ימאההCruise 4 AC53,650 ש"ח

   שירות לאחר רכישת הרכב התפעולי

   כאשר רוכשים רכב תפעולי, אחד הדברים החשובים ביותר שאני ממליץ לשים עליהם דגש הוא ממי קונים את הכלי. זה מאוד טבעי לנסות ולחפש אצל מי יהיה הכי זול, ואיפה תוכלו למצוא את העסקה הכי טובה. אבל רבים לא חושבים על מה שקורה ביום שלאחר הרכישה. לכן מעבר לכך שאתם מחפשים רכב תפעולי מומלץ, חשוב גם לשים לב לקנות אותו מבעל מקצוע מנוסה.

   אתם תמיד רוצים שיהיה לכם למי לפנות במקרה של תקלה, צורך בטיפול, החלפת חלקים, תיקונים וכדומה. בדיוק בגלל זה אני ממליץ לרכוש רכב תפעולי אך ורק מחברות המציעות שירות איכותי, כדי שתמיד יהיה מי שידאג לכם.

   למידע נוסף על רכישת רכב תפעולי או רכבי קלאב קאר כמו שנהוג לכנות אותם: אתם מוזמנים למלא את הפרטים שלכם בטופס ההרשמה או להתקשר למספר הטלפון שבראש העמוד.

   יקיר מלול

   כותב המאמר: יקיר מלול

   כקיבוצניק יש מסביבי המון רכבים תפעוליים מכל הסוגים וכל הגדלים, באתר אני עובר על מגוון דגמים רחב מאוד של כלים. כל זאת כדי שיהיה לכם מקור מידע מרכזי שיעזור לכם לבחור את הרכב התפעולי המתאים לכם. למידע נוסף היכנסו לעמוד האודות שלנו.

   יצרנים פופולריים של רכב תפעולי