להצעת מחיר על רכב תפעולי השאירו פרטים או התקשרו:
  053-644-0000


  בשליחת טופס זה הנך מאשר/ת את תנאי השימוש ואת מדיניות הפרטיות באתר.

  קלאב קאר חשמלי למכירה

  הסוג הנפוץ ביותר של רכבים תפעוליים בארץ הוא כמובן רכב תפעולי חשמלי. זהו רכב בעל יתרונות רבים והוא מספק מענה למגוון רחב של צרכים.

  רכב תפעולי הוא כלי רכב המונע על ידי חשמל, וניתן לטעינה בעזרת מטען ייעודי המתחבר לשקע חשמל סטנדרטי. הרכב התפעולי משמש להתניידות ולצרכי עבודה במגוון אזורים תפעוליים. זהו כלי רכב שמתאים לעבודה וכמו כן להסעת אנשים בסמוך לסביבת המגורים בצורה מהירה ונוחה. 

  רכבים תפעוליים חשמליים לא דורשים תחזוקה רבה, וברוב המקרים התחזוקה היחידה תהיה החלפת המצברים אחת לכמה שנים. כמו כן מדובר על רכבים שקטים למדי, המנוע שלהם לא רועש ואינו פולט עשן מזהם.

  רכב תפעולי חשמלי מתאים מאוד למשפחות אשר נוסעות בקיבוץ או באזור תפעולי אחר, כמו כן הוא מתאים לאזורים רגישים יותר ולמתחמי תפעולי סגורים.

  פירוט על רכב תפעולי חשמלי

  רכב תפעולי חשמלי (קלאב קאר) הוא רכב הפועל באמצעות סוללות במקום בנזין. הרכבים התפעוליים משמשים בעיקר להתניידות במושבים, קיבוצים, אזורים תפעוליים ובקהילות קטנות כדרך המושלמת לנסיעה הלוך ושוב בסביבה הקרובה. אז כאשר אתה צריך לעבור מנקודה א' לנקודה ב' בנסיעתך היומית, רכב תפעולי חשמלי הוא הדרך המושלמת לעשות זאת.

  יתרונות של רכבים תפעוליים חשמליים

  החזקת רכב תפעולי חשמלי 4×4 מספקת יתרונות רבים בהשוואה לרכב תפעולי המונע על בנזין. לדוגמה, רכבים אלה דורשים מעט תחזוקה ורק ניקוי פשוט מדי פעם. בנוסף, רכבים תפעוליים חשמליים יכולים לנסוע קילומטרים רבים בטעינה אחת בלבד. בנוסף, כלי הרכב האלה נוחים לנהיגה ומושלמים לכל מושב, קיבוץ, אזור תפעולי וכדומה.

  רוב הרכבים התפעוליים החשמליים מגיעים עם מושבים קדמיים ואחוריים שיכולים להתאים לאדם אחד או שניים. רכבים תפעוליים אלה מושלמים גם לעסקים הזקוקים להובלת פריטים למרחקים קצרים מבלי לרכוש ציוד נוסף.

  יעיל וחסכוני בעלויות

  הסיבה הראשונה להחזיק רכב חשמלי תפעולי היא כי זה רכב שחוסך לך כסף. אתה לא משלם על בנזין, אז אתה חוסך שם כסף. המשמעות היא שרכב תפעולי חשמלי לא ישתמש בתקציב הדלק שלך.

  הרכבים התפעוליים גם חסכוניים בעלויות חשמל מכיוון שהם זקוקים לטעינות מזעריות שלרוב לא עולות הרבה. בדרך כלל, הרכבים התפעוליים דורשים כ- 9 שעות זמן טעינה בלבד כדי לנסוע איתם קילומטרים רבים. זה אומר שאתה יכול להטעין את הרכב התפעולי בלילה ואז לנסוע כל היום מבלי לדאוג לכמה כסף אתה מוציא על חשמל נוסף.

  רכב תפעולי חשמלי 4×4

  ישנם כמובן גם רכבים תפעוליים 4×4 אשר מתאימים במיוחד לנסיעה בשטח. רכב תפעולי 4×4 מומלץ בעיקר למקומות בהם תוואי השטח מאתגר יותר וישנו צורך בכוח נוסף.

  ניתן למצוא מגוון רחב של רכב תפעולי חשמלי 4×4 מיצרנים וחברות שונות. אנו ממליצים לעשות את הבדיקות שלכם, כדי שתהיו בטוחים שאתם בוחרים ברכב התפעולי המתאים לצרכים הספציפיים שלכם.

  הגודל הקטן מאפשר לך לנסוע בכל מקום

  אחת התכונות הטובות ביותר של רכב תפעולי חשמלי היא שהוא יכול להתאים לחללים קטנים, כולל בין שתי מכוניות בחניון. זה מקל למצוא מקומות לחנות או להידחק למקומות הדוקים כמו שבילים ומעבר צר.

  אנשים בכל רחבי הארץ מתחילים לנהוג ברכבים תפעוליים חשמליים כאמצעי התחבורה העיקרי שלהם בסביבה הקרובה, גם מכיוון שהם מפחיתים זיהום וטובים יותר לסביבה. הם גם פשוט מהנים יותר לנהיגה, מה שהופך אותם למושלמים לכל מי שנהנה להתנייד בקלות בזמנם הפנוי.

   להצעת מחיר על רכב תפעולי השאירו פרטים או התקשרו:
   077-804-0600

   בשליחת טופס זה הנך מאשר/ת את תנאי השימוש ואת מדיניות הפרטיות באתר.

   תמונות של רכב תפעולי חשמלי

   שדרוגים לרכב תפעולי כיצד לבדוק קלאב קאר יד שנייה לפני שקונים רכב תפעולי ימאהה רכב תפעולי יד שנייה איך לבחור את הרכב התפעולי הטוב ביותר עבור הצרכים שלך

   יקיר מלול

   כותב המאמר: יקיר מלול

   כקיבוצניק יש מסביבי המון רכבים תפעוליים מכל הסוגים וכל הגדלים, באתר אני עובר על מגוון דגמים רחב מאוד של כלים. כל זאת כדי שיהיה לכם מקור מידע מרכזי שיעזור לכם לבחור את הרכב התפעולי המתאים לכם. למידע נוסף היכנסו לעמוד האודות שלנו.