להצעת מחיר על רכב תפעולי השאירו פרטים או התקשרו:
  053-644-0000


  בשליחת טופס זה הנך מאשר/ת את תנאי השימוש ואת מדיניות הפרטיות באתר.

  קלאב קאר איזיגו למכירה

  יצרנית הרכבים התפעוליים איזיגו היא אחד המותגים המובילים בתחום הרכבים התפעוליים. כבר משנת- 1954 חברת EZGO מייצרת רכבים תפעוליים ברמה הגבוה ביותר.

  הרכבים של איזיגו פופולריים מאוד בארץ ויש להם ביקוש גבוה במיוחד. הם מצויינים לשימוש כמו: הסעות באתרי נופש, הסעות עובדים באזורים תפעוליים, נסיעה בקיבוצים ומושבים ועוד.

  איזיגו חשמלי או איזיגו בנזין

  חברת איזיגו מייצרת גם רכבים תפעוליים ממונעים על חשמל וגם רכבים תפעוליים ממונעים על בנזין. הדגם הנפוץ ביותר בישראל הוא ה- TXT FREEDOM ואפשר למצוא אותו בגרסה חשמלית כמו גם בגרסת הבנזין.

  הבחירה בין רכב חשמלי לבנזין תלויה לחלוטין בצורך ובשימוש. במידה ואתם מחפשים רכב תפעולי נוח שאינו דורש תחזוקה רבה, שהוא אינו רועש ומזהם – במקרה כזה אנו ממליצים לבחור בגרסה החשמלי של איזיגו. לרוב אנשים פרטיים המחפשים כלי רכב נוח להתנייד ממקום למקום בסביבה כמו מושב או קיבוץ, יעדיפו כלי רכב חשמלי.

  במקרה שבו אתם צריכים שהרכב יהיה חזק אשר יוכל לנסוע בקלות בכל סוגי השטח, שיהיה מהיר במיוחד ובלי זמני טעינה ארוכים שיעקבו אתכם – במקרה כזה אנו ממליצים לבחור בגרסת הבנזין של איזיגו. לרוב כלים המיועדים לעבודה באזורים תפעוליים או בשטח, ורכב המיועדים להסעות של עובדים ושל מטיילים, יהיו רכבי בנזין.

  הדגמים הנפוצים של איזיגו

  כאשר מדברים על רכב תפעולי של איזיגו, לרוב מדברים על שני דגמים מרכזיים – הדגם הנמוך והדגם הגבוה (מוגבה). הדגם הנמוך והנפוץ ביותר בארץ הוא דגם ה- TXT FREEDOM. זהו דגם אמין ופופולרי למדי, הוא מספק איכות נסיעה מושלמת.

  הוא מגיע בגרסה עם שני מקומות ישיבה. כמו כן יש לרכב ארגז אחורי שטוח, וכל האבזור הסטנדרטי שהדגם מכיל.

  וכמו כן אפשר להפוך את הדגם הנמוך של איזיגו לרכב עם ארבעה מקומות ישיבה. זו תוספת שבה ניתן להפוך את המשטח האחורי לספסל מתקפל. בצורה זו ניתן לעבור בקלות ממצב של 4 מקומות ישיבה למצב של 2 מקומות עם משטח אחסון אחורי.

  הדגם הגבוה של איזיגו נקרא- EXPRESS, האקספרס הוא כלי עבודה מצוין בזכות היכולת שלו לנסוע בכל תוואי השטח. זאת משום שהדגם משלב מרכב מובנה גבוה וגלגלי שטח איכותיים.

  גרסת ה- 2 מקומות של האיזיגו אקספרס מגיעה עם שני מושבים מרווחים וארגז אחורי גדול.

  גרסת ה- 4 מקומות של האקספרס מגיעה עם ספסל אחורי הניתן לקיפול. כאשר מקפלים את הספסל האחורי הופכים אותו למעשה למשטח משא. משטח המשא נוח מאוד להעמסת ציוד, כאשר רוצים להוסיף את שני המקומות, פשוט פותחים בקלות את הספסל האחורי והרכב הופך חזרה לרכב עם 4 מקומות ישיבה.

  כל הדגמים מגיעים עם יתרונות של רכב איזיגו

  כל דגמי איזיגו מגיעים מצוידים עם האביזרים:

  מנוע חזק: בין אם מדובר בחשמל או בנזין, המנוע של רכבי האיזיגו חזק ואמין במיוחד.
  שלדה: שלדת אלומיניום חזקה ויציבה
  בולמי זעזועים: בולמי זעזועים הידראולים וקפיצי עלים
  תאורה: תאורת לד חזקה
  צמיגים: צמיגים איכותיים ועמידים, גודל הצמיגים משתנה בהתאם לדגם

  רכב תפעולי ezgo יד 2

  כמו כן ניתן למצוא רכב תפעולי איזיגו יד שניה, מדובר על כלים פופולרים ונפוצים ביותר ולכן אפשר למצוא המון אפשרויות של רכישת איזיגו יד 2.

  כמו כן ברוב החברות אשר מוכרות רכב תפעולי חדש, ניתן למצוא גם רכבים תפעוליים יד שנייה. משום שנפוץ מאוד לבצע טרייד אין על הרכב התפעולי הקיים שלך בתמורה להנחה על הרכב התפעולי החדש.

  ישנם יתרונות רבים כאשר רוכשים רכב תפעולי יד 2 ממוסך או מחברה במקום מאדם פרטי. באופן זה איש מקצוע מומחה עובר על הרכב התפעולי ומתקן את כל הליקויים שיכולים להיווצר במהלך השימוש.

  כמו כן מחליפים חלקים אשר בעלי בלאי גבוה, ומביאים את הרכב התפעולי למצב של כמו חדש.

   להצעת מחיר על רכב תפעולי השאירו פרטים או התקשרו:
   053-644-0000


   בשליחת טופס זה הנך מאשר/ת את תנאי השימוש ואת מדיניות הפרטיות באתר.

   תמונות של רכב תפעולי איזיגו

   שדרוגים לרכב תפעולי

   יקיר מלול

   כותב המאמר: יקיר מלול

   כקיבוצניק יש מסביבי המון רכבים תפעוליים מכל הסוגים וכל הגדלים, באתר אני עובר על מגוון דגמים רחב מאוד של כלים. כל זאת כדי שיהיה לכם מקור מידע מרכזי שיעזור לכם לבחור את הרכב התפעולי המתאים לכם. למידע נוסף היכנסו לעמוד האודות שלנו.