להצעת מחיר על רכב תפעולי השאירו פרטים או התקשרו:
  053-644-0000


  בשליחת טופס זה הנך מאשר/ת את תנאי השימוש ואת מדיניות הפרטיות באתר.

  קלאב קאר E Car למכירה

  אי קאר היא יצרנית אוסטרלית אשר נכנסה בסערה לתחום הרכבים התפעוליים בארץ. כיום הרכבים שלהם פופולריים למדי בישראל, ולא במקרה. חברת e-car הוקמה בשנת 2005 בחופי הזהב של קווינסלנד, אוסטרליה, וכבר שנים שהיא מתמחה בייצור רכבים חשמליים ברמה הגבוה ביותר.

  ישנם שני דגמים מרכזיים הנמכרים בארץ, שניהם מגיעים מסדרת ה- 627 המצליחה של אי קאר. הראשון זהו הדגם הסטנדרטי, אשר מספק חווית נסיעה איכותית, והוא מתאים להסעות עובדים ולקוחות, נסיעה במושב או קיבוץ ועוד.

  והשני זהו הדגם הגבוה (מוגבה) המאפשר נסיעה חלקה גם בשטח מאתגר יותר ולא סלול. זהו דגם המתאים במיוחד לצרכי עבודה חקלאית, גינון, עבודה באזורים תפעוליים, מלונות ועוד.

  הרכבים התפעוליים של אי קאר מתבססים על הנדסה גרמנית ברמה הגבוה ביותר, והרכיבים האלקטרונים שלהם מגיעים מהחברות המובילות ביותר בתחום.

  מחיר של רכב תפעולי אי קאר

  כל המחירים שאני מציג כאן הם המחירים שמצאתי בעת ביצוע המחקר. המחירים יכולים וצפויים להשתנות עם הזמן אז קחו זאת בחשבון כאשר אתם עושים את הבדיקות שלכם. המחירים כוללים מע"מ.

  דגם מחיר
  דוכיפת (נמוך) 32,500 ש"ח
  אנפה (גבוה) 38,500 ש"ח

  המחירים כוללים גם תוספות כמו: ספסל אחורי ל- 2 מקומות ישיבה נוספים, גג ארוך וכיסוי חורף.

   להצעת מחיר על רכב תפעולי השאירו פרטים או התקשרו:
   053-644-0000


   בשליחת טופס זה הנך מאשר/ת את תנאי השימוש ואת מדיניות הפרטיות באתר.

   תמונות של רכב תפעולי אי קאר

   רכב תפעולי אי קאר
   רכב תפעולי אי קאר מוגבה

   רכב תפעולי לחקלאות האם כדאי לקנות רכב תפעולי יד 2 או חדש

   יקיר מלול

   כותב המאמר: יקיר מלול

   כקיבוצניק יש מסביבי המון רכבים תפעוליים מכל הסוגים וכל הגדלים, באתר אני עובר על מגוון דגמים רחב מאוד של כלים. כל זאת כדי שיהיה לכם מקור מידע מרכזי שיעזור לכם לבחור את הרכב התפעולי המתאים לכם. למידע נוסף היכנסו לעמוד האודות שלנו.