אודות גולף מוטורס

רכבים תפעוליים נכנסו בשנים האחרונות למקומות רבים בהם יש צורך בדרכי התניידות שונים. גודל הרכב והורסטיליות שהוא מציע, הופכים אותו לרכב פופולרי במיוחד. שימוש ברכבים תפעוליים הוא נפוץ מאוד במקומות כמו מושבים וקיבוצים. זאת משום שהכלי מספק נוחות מקסמימלית לנסיעה בטווחים קצרים. ניתן לראות המון משפחות צעירות נוסעות עם ילדיהם ברחבי הקיבוץ או המושב.

כמו כן כמו שהשם רומז, זהו רכב מעולה לצרכים תפעוליים. נפוץ למדי למצוא שימוש ברכב תפעולי במקומות כמו: גני חיות, מלונות, אזורי תפעול וכל מקום אחר, בו יש אישור שזהו אזור תפעולי ומותר לנסוע בו ברכבים אלו.

קצת עלינו

יקיר מלול

אתר גולף מוטורס הוקם ומתוחזק על ידי יקיר מלול, יקיר הוא אבא למעיין המקסימה ונשוי באושר. כמו כן יקיר התחתן עם קורל שגדלה כל חייה בקיבוץ, וכיום כקיבוצניק גאה יקיר נחשף לביקוש ההולך וגובר ברכבים תפעוליים אצל חברי הקיבוץ. כאשר מסתובבים בקיבוץ רואים מכל עבר רכבים תפעוליים שנוסעים הלוך ושוב. משפחות עם ילדים, אנשים מבוגרים, וכל אדם אשר רוצה לשדרג את איכות חייו, בוחר לרכוש קלאב קאר (רכב תפעולי) לעצמו.

האתר נבנה מתוך צורך שיקיר זיהה בכך שאין כיום מספיק מידע מועיל באינטרנט לאנשים אשר מחפשים לרכוש רכב תפעולי. המטרה שלנו בגולף מוטורס היא לספק לכל אדם אשר מתעניין ברכבים תפעוליים, את כל המידע שאותו הוא מחפש. ביצענו מחקרים ובדיקות כדי להביא לכם מידע מרוכז ומדויק ככל הניתן.

רכבים תפעוליים חונים בשורה
מגוון רכבים תפעוליים ברחבי הקיבוץ של יקיר

החזון של גולף מוטורס

ישנו מגוון רחב מאוד של יצרנים ודגמים של רכבים תפעוליים, וכל האפשרויות האלו יוצרות בלבול בקרב אנשים אשר אינם בעלי ניסיון בתחום. לכן המטרה שלנו היא להביא לכם בצורה נוחה, את האפשרויות העומדות בפניכם כאשר אתם מחפשים רכב תפעולי. אנחנו מסבירים בתכני האתר כיצד לבחור את הרכב הנכון לכם, לפי המצב הייחודי שלכם. כמו כן אנחנו נוגעים בשאלות נפוצות שעולות כאשר מתעניינים בתחום, כגון: האם עדיף רכב תפעולי חדש או יד שניה, האם לבחור ברכב חשמלי או רכב מונע על בנזין, ועוד.

רכבי קלאב קאר
שורת רכבים תפעוליים חונים ליד גן המשחקים

האני מאמין שלנו

אנחנו שמים בראש סדר העדיפויות שלנו לספק לכם מידע מדויק ואובייקטיבי לגבי כל סוגי הרכבים התפעוליים עליהם אנחנו מדברים באתר. חשוב לנו שכל מי שגולש באתר יקבל את התמונה המלאה, כדי שיהיו לו את הכלים לקבל את ההחלטה הנכונה לו. צוות האתר, העורכים וכותבי התוכן עובדים ללא פשרות כדי לספק לכם את המידע המעודכן והמדויק ביותר.