רכב תפעולי Carryall 1500

  להצעת מחיר על רכב תפעולי השאירו פרטים או התקשרו:
  055-431-8761

  בשליחת טופס זה הנך מאשר/ת את תנאי השימוש ואת מדיניות הפרטיות באתר.

  לרכבי קלאב קאר יש ביקוש רב בשוק הרכבים התפעוליים. החברה האמריקאית בעלת השם החתומה על איכות, עוצמה ובטיחות מפתיעה בכל פעם מחדש עם רכבים ממונעים חדשים מבוססי חשמל ובנזין שעושים את העבודה. רכב תפעולי קלאב קאר קריאול 1500 הוא דגם עוצמתי במיוחד המביא סטנדרט חדש לעולם ההובלה והנשיאה. קריאול 1500 הוא טרקטור משא המאפשר איכות עבודה גבוהה יותר מזו שהכרנו עד היום.

  YouTube video

  יתרונות של טרקטור משא קלאב קאר קריאול 1500

  קלאב קאר קריאול 1500 הוא רכב תפעולי ממונע על ידי בנזין או דיזל, מה שנותן לו כוח רב וגורם לו להיות רכב עבודה אולטימטיבי. בנוסף, רכב זה נחשב לחסכוני ביותר בכל קטגוריית רכבי הקריאול בהתאם לעלויות אחזקה נמוכות במיוחד.

  רכב תפעולי זה מותאם לעבודות שטח קשות מה שמקנה לו מקום של כבוד בעולם החקלאות, בתחום ההובלות ועוד. רכב זה הינו רכב 4×4 בעל גלגלים ייעודיים עבור אזורים סלעיים, שבילי עפר ותנאי שטח מורכבים נוספים. בעלי מקצוע בתחומי עבודה הדורשים עבודה בתנאי שטח קשים ירגישו אצת ההבדל בשימוש בקלאב קאר מדגם קאריאול 1500.

  YouTube video

  כמו כן רכב תפעולי קלאב קאר קריאול 1500 מכיל שלדת אלומיניום קלה במיוחד , חזקה במיוחד ואיכותית במיוחד. רכשתם רכב תפעולי קלאב קאר קריאול 1500? קיבלתם אחריות על כל החיים למניעה של היווצרות חלודה.

  מדובר על טרקטור משא בעל יכולות העמסה וגרירה שלא הייתם מאמינים. אפשרויות נשיאת המשא הכבד מאפשרות לכם להוביל משקל רב יותר ולייעל את העבודה משמעותית.

  קלאב קאר – רכב תפעולי שמתמודד היטב בסביבה מאתגרת

  רכב תפעולי קלאב קאר קריאול 1500 הוא אחד הדגמים המצטיינים בנשיאה ובהתמודדות עם תנאי שטח של קלאב קאר. במידה ואתם מעוניינים לרכוש רכב תפעולי איכותי לצרכי עבודה שיעמוד בסטנדרטים גבוהים של עוצמה, חיסכון ומינימום עלויות אחזקה – ככל הנראה רכב תפעולי קלאב קאר קריאול 1500 הוא הרכב שלכם.

  YouTube video

  קצת על רכבים תפעוליים

  רכב תפעולי הינו רכב ממונע שייעודו הסעת נוסעים, גרירת משאות ושינוע של מטענים מסוגים שונים. את הרכב התפעולי נמצא בתחומי עיסוק רבים: לצרכי תעשייה, בנייה, תפעול, לוגיסטיקה, שיטור, ביטחון, חקלאות ועוד. 

  רכבים תפעוליים ידועים בשל החיסכון המשמעותי שלהם וניצול האנרגיה המרבי לצד יכולות עבודה רציפה ונשיאת עומסים כבדים בעלויות אחזקה נמוכות באופן יחסי לרכבים ממונעים אחרים. רכבים תפעוליים מותרים לשימוש רב באזורים המכונים "אזור רכב תפעולי".

  ניתן להוסיף לרכבים תפעוליים אביזרי עזר לייעול העבודה כמו: ארגזי מטען, מקומות ישיבה עבור מספר נוסעים משתנה, רמפות, משטחי העמסה מתקפלים, מתקני אחסון ועוד. באמצעות אביזרים אלו ניתן להרחיב את פעילות הרכב התפעולי.

  יקיר מלול

  כותב המאמר: יקיר מלול

  כקיבוצניק יש מסביבי המון רכבים תפעוליים מכל הסוגים וכל הגדלים, באתר אני עובר על מגוון דגמים רחב מאוד של כלים. כל זאת כדי שיהיה לכם מקור מידע מרכזי שיעזור לכם לבחור את הרכב התפעולי המתאים לכם. למידע נוסף היכנסו לעמוד האודות שלנו.

  יצרנים פופולריים של רכב תפעולי