רכב תפעולי Drive 2 עם 6 מקומות

  להצעת מחיר על רכב תפעולי השאירו פרטים או התקשרו:
  077-230-5100

  בשליחת טופס זה הנך מאשר/ת את תנאי השימוש ואת מדיניות הפרטיות באתר.

  כאשר הלקוחות או האורחים מגיעים, אתה רוצה לעשות רושם ראשוני שהם הולכים לזכור. עם הרכב התפעולי של ימאהה 6 מקומות אתה בהחלט הולך להשאיר חותם. מדובר על רכב תפעולי גדול ועוצמתי המספק חווית נסיעה מושלמת ל- 6 נוסעים בו זמנית. הרכבים התפעוליים של ימאהה כבר ידועים מאוד בתחום כרכבים עמידים ואיכותיים מאוד, אשר מציבים את הסטנדרט בתעשייה.

  הימאהה דרייב 2 בעל שישה מקומות מספק חווית נסיעה מושלמתת לכל הנוסעים. הנסיעה חלקה, שקטה ומרווחת מאוד. ממש כמו לשבת במחלקה ראשונה במטוס. הדגם הזה מגיע במגוון צבעים רחב כגון: כתום, כסוף, זהוב, לבן, כחול, סגול שחור ועוד.

  הימאהה Drive 2 עם 6 מקומות מגיע בגרסת רכב תפעולי חשמלי וכמו כן גם בגרסת רכב תפעולי בנזין. לשני הגרסאות ישנן את היתרונות והחסרונות שלהם. הכל כמובן לפי הצורך שלכם והייעוד של הכלי. לדוגמא: רכב בנזין לרוב יתאים יותר לאזורים כמו שדות תעופה ומפעלים משום שהוא מספק כוח רב יותר והרעש והעשן שהוא מייצר זניח יחסית בסביבת עבודה שכזו.

  כמו כן גם הרכב החשמלי מספק כוח רב ויכול לסחוב בקלות שישה נוספים ביחד עם המטען שלהם. זהו רכב עבודה מושלם לאזורים תפעוליים אשר זקוקים להסעה שוטפת של מספר גדול של אנשים.

  מפרט טכני

  אורך410 ס"מ
  רוחב120 ס"מ
  מרחק מהקרקע11 ס"מ
  מנוע48V AC
  סוללות(6) 8 וולט
  משקל485 ק"ג
  יקיר מלול

  כותב המאמר: יקיר מלול

  כקיבוצניק יש מסביבי המון רכבים תפעוליים מכל הסוגים וכל הגדלים, באתר אני עובר על מגוון דגמים רחב מאוד של כלים. כל זאת כדי שיהיה לכם מקור מידע מרכזי שיעזור לכם לבחור את הרכב התפעולי המתאים לכם. למידע נוסף היכנסו לעמוד האודות שלנו.

  יצרנים פופולריים של רכב תפעולי